Loader image
Loader image
Back to Top

Regulamin Konkursu

REGULAMIN „KONKURSU SKOCZKA”

1. Konkurs trwa od dnia Premiery gry Ski Jump Simulator tj. 25 marca 2022 do czasu rozstrzygnięcia Konkursu w dniu 30 czerwca 2022 o północy.

2. Organizatorem konkursu jest firma Super Nova Interactive.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest poprawne założenie konta w grze Ski Jump Simulator pod adresem: https://skijumpsimulator.com/game/ oraz polajkowanie oficjalnego profilu gry Ski Jump Simulator w serwisie facebook zamieszczonego pod adresem: https://www.facebook.com/skijumpsimulator/

4. Zwycięzcami Konkursu zostanie dziesięciu graczy, którzy w dniu 30 czerwca 2022 roku o północy uzyskają najwyższą liczbę punktów w Rankingu Pucharu Świata, który jest publicznie dostępny po zalogowaniu w grze Ski Jump Simulator https://skijumpsimulator.com/game/ i można się z nim zapoznać po wejściu (kliknięciu) w budynek o nazwie „Galeria Sławy”.

5. Nagrodami w konkursie są:

a) Za zajęcie 1-go miejsca: fotel gamingowy GP Racer, 3250 Monet VIP do dowolnego wykorzystania w grze Ski Jump Simulator oraz para skarpetek „Ski Jump Limited Edition”.
b) Za zajęcie 2-go miejsca: klawiatura Logitech Prodigy, 1400 Monet VIP do dowolnego wykorzystania w grze Ski Jump Simulator oraz para skarpetek „Ski Jump Limited Edition”.
c) Za zajęcie 3-go miejsca: mysz bezprzewodowa Redragon, 600 Monet VIP do dowolnego wykorzystania w grze Ski Jump Simulator oraz para skarpetek „Ski Jump Limited Edition”.
d) Za zajęcie od 4-go do 10-go miejsca: 400 Monet VIP do dowolnego wykorzystania w grze Ski Jump Simulator oraz para skarpetek „Ski Jump Limited Edition”.

6. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane pocztą na adres wskazany przez Zwycięzcę. Wirtualne nagrody w postaci Monet VIP zostaną przekazane automatycznie po zakończenu Konkursu na konto Zwycięzcy w grze Ski Jump Simulator.

7. Warunkiem otrzymania nagrody rzeczowej jest przekazanie przez Zwycięzcę adresu do wysyłki, który należy przesłać na maila: contact@skijumpsimulator.com w ciągu maksymalnie 15 dni od zakończenia Konkursu.

8. Wysyłka nagród rzeczowych będzie miała miejsce w ciągu 15 dni licząc od dnia otrzymania adresu do wysyłki.

9. Nagrody rzeczowe, które nie zostaną odebrane w ciągu 15 dni od zakończenia konkursu (brak przekazania adresu do wysyłki) przechodzą do następnej edycji Konkursu.

10. Wszelkie pytania i uwagi odnośnie Konkursu należy kierować na maila: contact@skijumpsimulator.com

WSKOCZ DO GRY I ZGARNIJ CENNE NAGRODY!